بالا
بازی

ویدیو آموزشی حالت Fire Storm بازی Battlefield v فاش شد

شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ | ۲:۳۵ بعد از ظهر
زنگ تفریح اخبار ویدیو آموزشی حالت Fire Storm بازی Battlefield v فاش شد


ویدیو لو رفته از بازی Battlefield V بازیکنان را برای مواجه شدن با چالش‌های قسمت «بتل رویال» آماده می‌کند.

اگر اخبار مربوط به بازی Battlefield V را دنبال کرده باشید، این بازی از یک حالت Fire storm هم بهره می‌برد که فعلا در دسترس بازیکنانش قرار نگرفته است. حال به تازگی و در جریان آخرین اخبار بازی، اطلاعاتی جدید از حالت بتل‌رویال بازی بتلفیلد V در قسمت Daily Order بازی نمایان شده و حالا، یک ویدیوی آموزشی از این قسمت به خصوص از بازی، در اینترنت پخش شده که در انتهای این مطلب، تماشایش خواهیم کرد.

این قسمت از بازی Fire storm نام دارد و بازیکنان می‌توانند در حالت‌های تک نفره، دو نفره و تیمی آن را تجربه کنند. نقشه‌ی حالت مذکور از وسعت زیادی برخوردار است و بازیکنان می‌توانند با وسایل نقلیه‌ی مختلفی در آن رفت و آمد بکنند.

مثل دیگر بازی‌های سبک بتل‌رویال، در حالت «طوفان آتش» بازی Battlefield V سه نوع تفنگ/آیتم Rare ،Epic و Common را در سراسر نقشه می‌توانید پیدا کنید که هرکدام به طبع، قدرت و ویژگی‌های به خصوص خود را دارا خواهند بود.

با توجه به انتشار چنین اطلاعاتی از حالت بتل رویال Battlefield V، احتمالا تا موعد انتشار حالت مذکور فاصله زیادی نداریم و به زودی این حالت در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. بازی Battlefield V، ساخته‌ی EA Dice را می‌توانید همین الان روی ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و پی سی تجربه کنید. این بازی در زومجی بررسی شد و نمره‌ی ۸.۵ را دریافت کرد. در خلاصه‌ی بررسی صورت گرفته چنین می‌خوانیم:

Battlefield V دو روی متضاد دارد؛ روی اول یک بخش داستانی ضعیف با مراحلی بسیار ساده و خسته‌کننده، هوش مصنوعی ضعیف و روایت داستان بسیار سطحی و روی دوم، یک بخش چندنفره بسیار جذاب و سرگرم‌کننده با انواع و اقسام حالت‌های بازی متنوع و در راس همه آن‌ها حالت Grand Operation که در این نسخه به یک نوع تکامل و بلوغ خاص رسیده است. همین مساله ساخته جدید دایس را به اثری کاملا مناسب برای علاقه‌مندان به تجربیات چندنفره و شاید خسته‌کننده برای طرفداران بازی‌های داستانی تبدیل می‌کند.