بالا
بازی

درجشن جنگ ستارگان از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رونمایی می‌شود

شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۳:۲۶ بعد از ظهر
زنگ تفریح اخبار درجشن جنگ ستارگان از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رونمایی می‌شود

Star Wars Jedi: Fallen Order بازی جدید سری بازیهای استاروارز

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order جدیدترین اثر Respawn Entertainment در ماه آوریل نمایش داده خواهد شد.

طرفداران جنگ ستارگان (Star Wars) در ماه آوریل با رویداد بزرگی به نام «جشن جنگ ستارگان» همراه می‌شوند که یکی از بخش‌های آن به رونمایی از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order محصول استودیو ریسپاون انترتینمنت (Respawn Entertainment) اختصاص دارد.

این بازی در جریان کنفرانس الکترونیک آرتز در E3 2018 معرفی شد.ولی این معرفی در حد اعلام نام و جزییات بسیار اندکی از بازی بود؛ موضوعی که باعث شد انتظارات طرفداران جنگ ستارگان برای مشاهده یک اثر متفاوت باز هم طولانی‌تر شود. ولی بالاخره این انتظار به پایان خواهد رسید و در تاریخ ۱۳ آوریل ۲۰۱۹ (۲۴ فروردین ۱۳۹۸) در جریان جشن جنگ ستارگان اطلاعاتی از بازی منتشر خواهد شد.

ماجراهای Star Wars Jedi: Fallen Order بعد از اتفاقات اپیزود سوم جنگ ستارگان رخ می‌دهد و در مورد یک Padawan است که از Order 66 جان سالم به در برده است. Padawan در دنیای جنگ ستارگان به افراد جوانی گفته می‌شود که قدرت‌های ویژه‌ای دارند و زیر نظر اساتید خود برای تبدیل شدن به جدای آموزش می‌بینند. Order 66 هم فرمان ویژه‌ای بود که به سربازان کلون داده شد تا تمام جدای‌های کهکشان را به عنوان افرادی خائن از بین ببرند.

در کنار رونمایی از این بازی، سایر آثار مرتبط با دنیای جنگ ستارگان هم در این رویداد حضور خواهند داشت؛ آثاری چون بازی موبایل Galaxy of Heroes، پینبال جنگ ستارگان و The Old Republic.

ریسپاون انترتینمنت این روزها با بازی Apex Legends به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کرده است و باید دید در تجربه متفاوت خود با جنگ ستارگان به چه دستاوردهایی می‌رسد؛ بازی‌ای که قرار است برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر شود و شایعاتی هم در مورد عرضه آن در نوامبر ۲۰۱۹ وجود دارد.