بالا
بازی

بازی Days Gone اضافه شدن بخش کمپین و ۳۰ ساعت گیم پلی

چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ | ۹:۳۷ قبل از ظهر
زنگ تفریح اخبار بازی Days Gone اضافه شدن بخش کمپین و ۳۰ ساعت گیم پلی

بازیکنان برای تمام کردن بخش کمپین Days Gone به ۳۰ ساعت زمان نیاز دارند که میان‌پرده‌های سینمایی ۶ ساعت از زمان کل بازی را تشکیل می‌دهند.

بازی Days Gone اولین بازی استودیو سونی بند پس از بازی Uncharted: Fight for Fortune به حساب می‌آید که در سال ۲۰۱۲ برای کنسول پلی استیشن ویتا منتشر شد. این بازی قطعا یک تغییر بزرگ در فعالیت توسعه‌دهندگان در مقایسه با ماجراجویی‌های نیتن دریک و دوستانش به شمار می‌آید، اما به طرز قابل درکی می‌توان آن را با بازی The Last of Us استودیو ناتی داگ مقایسه کرد.

با این حال، تفاوت‌هایی کلیدی میان این دو بازی وجود دارد که آن‌ها را از هم متمایز می‌کند.تا اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ و عرضه بازی Days Gone زمان زیادی باقی‌نمانده است. با این‌حال تعدادی از کاربران خواستار این هستند که بدانند بخش داستانی یا همان کمپین دیزگان چند ساعت آن‌ها را سرگرم خواهد کرد. طبق جدیدترین اخبار بازی، یک منبع آلمانی به‌نام GameReactor.dk اعلام کرده است که مدت زمانی بخش کمپین بازی دیزگان، ۳۰ ساعت خواهد بود. همچنین در گذشته هم سایت گیم‌اینفورمر تخمین زده بود که احتمال دارد بخش داستانی Days Gone حول و هوش ۳۰ ساعت بازیکنان را سرگرم کند.

نکته‌ی جالب این است که در این سایت خبری آلمانی نوشته شده است که ۲۰ درصد از ۳۰ ساعت مورد نظر، مربوط به‌میان‌پرده‌های بازی است. به‌عبارتی دیزگان ۶ ساعت میان‌پرده سینمایی دارد که بازیکنان در طول پیشروی خود در خط داستانی، با آن‌ها مواجه می‌شوند. در ادامه سم ویتور، شخصی که کاراکتر دیکان را به‌تصویر کشیده است، در حساب کاربری توییتر خود گفته است که میان‌پرده‌های سینمایی یا همان کات‌سین‌های بازی ۶ ساعت از مجموع زمان در نظر گرفته شده برای بخش کمپین را به‌خود اختصاص داده‌ استبازی Days Gone در تاریخ ۶ اردیبهشت ماه (۲۶ آوریل) به‌صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ عرضه می‌شود.