بالا
بازی

مراحل ساخت بازی دیزگان با تاخیرزیاد،بالاخره به پایان رسید

شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ | ۱:۴۷ بعد از ظهر
زنگ تفریح اخبار مراحل ساخت بازی دیزگان با تاخیرزیاد،بالاخره به پایان رسید

استودیو بند اعلام کرده است که مراحل ساخت بازی دیزگان تمام شده است و این بازی به‌ اصطلاح گلد شده است.

بازی دیزگان، انحصاری بزرگ پیش روی سونی است که در اردیبهشت ماه در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ قرار می‌گیرد. دیزگان ۶ ساعت میان‌پرده سینمایی دارد که بازیکنان در طول پیشروی خود در خط داستانی، با آن‌ها مواجه می‌شوند.

در ادامه سم ویتور، شخصی که کاراکتر دیکان را به‌تصویر کشیده است، در حساب کاربری توییتر خود گفته است که میان‌پرده‌های سینمایی یا همان کات‌سین‌های بازی ۶ ساعت از مجموع زمان در نظر گرفته شده برای بخش کمپین را به‌خود اختصاص داده‌ است.

حال طبق جدیدترین اخبار بازی، پس از تاخیرهایی که روی دیزگان اعمال شد، استودیو بند (Bend Studio)، سازنده بازی دیزگان، با انتشار یک عکس در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرده است که مراحل ساخت بازی تمام شده و به‌عبارتی بازی گلد شده است.

از‌این‌رو بازی برای ارسال به‌خرده‌فروشی‌های مختلف در حال آماده‌سازی است تا در روز عرضه در دسترس خریداران قرار بگیرد. برای آن دسته از افرادی که اطلاعاتی از داستان بازی Days Gone ندارند، باید بگویم که این بازی روایت‌گر داستان کاراکتری به‌نام دیکن است که در جهانی پر از زامبی گرفتار شده است. در طول بازی شاهد میان‌پرده‌های سینمایی متعددی هستیم که با فلش‌بک زدن به‌گذشته کاراکتر اصلی، داستان او را بیش از پیش روایت می‌کند.

از دیگر اخبار حول بازی دیزگان می‌توان به‌مدت زمان بازی اشاره کرد. بازیکنان برای تمام کردن داستان به ۳۰ ساعت زمان نیاز دارند. نکته‌ی جالب توجه این است که ۲۰ درصد این زمان مربوط به‌میان‌پرده‌های داستانی است.آن دسته از دارندگان کنسول پلی استیشن ۴ که به سبک ترس و بقا و آثار زامبی‌-‌محور علاقه دارند، می‌توانند بازی Days Gone، محصول مشترک استودیو Bend (بند) و بخش Sony Interactive Entertainment (سرگرمی‌های تعاملی سونی) را تجربه کنند.دیزگان در تاریخ در تاریخ ۶ اردیبهشت ماه (۲۶ آوریل) عرضه می‌شود.