بالا
اخبار

کاراکتر قابل بازی جدیدی احتمالا به دویل می کرای ۵ اضافه می شود

جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۶ قبل از ظهر
زنگ تفریح Uncategorized کاراکتر قابل بازی جدیدی احتمالا به دویل می کرای ۵ اضافه می شود

یکی از کاربران بازی دویل می کرای ۵ با جست‌وجو در فایل‌های بازی، متوجه بسته‌های الحاقی در نظر گرفته شده برای این بازی شده است.

بالاخره بازی Devil May Cry 5 پس از سال‌ها انتظار عرضه شد و توانست بازخوردهای خوبی را از سوی منتقدان و کاربران دریافت کند. یکی از مواردی که کاربران از کپکام (Capcom)، سازنده و ناشر دویل می کرای ۵، انتظار دارند، عرضه بسته الحاقی‌های جدید برای بازی است.

بازی به شکل غیر منتظره‌ای آغاز می‌شود، در اولین صحنه ما «دانته» و دوستانش «لیدی» و «تریش» را می‌بینیم که در حال شکست خوردن از یک اهریمن غول‌پیکر هستند! سپس «نیرو» و شخصیت جدید سری، V، به کمک آن‌ها می‌آیند ولی تغییری در ماجرا پیش نیامده و آن‌ها توان مقابله با قدرت آن موجود که با نام Urizen شناخته می‌شود را ندارند.

دانته به همراه لیدی و تریش به دام Urizen می‌افتند و نیرو با کمک V موفق می‌شود از مهلکه بگریزد. بعد از آن سیری از وقایع اتفاق می‌افتد، درختی اهریمنی شروع به رشد پیدا کرده و هیولاها به مردم شهر Redgrave City که محل وقوع داستان است، حمله‌ور می‌شوند و نیرو به مقابله با آن‌ها می‌پردازد.

طبق جدیدترین اخبار بازی، یکی از کاربران بازی DMC 5 با جست‌وجو در فایل‌های بازی متوجه فایل‌هایی شده است که خبر از بسته الحاقی‌های آینده این بازی می‌دهد. اولین و اصلی‌ترین مورد این بخش، اضافه شدن کاراکتر ورجیل به‌عنوان کاراکتر قابل بازی به DMC 5 است.

به‌نظر می‌رسد کاربران در حالت Bloody Palace (نام دیگر محتوای بازی) می‌توانند از ورجیل استفاده کنند. در ادامه هم اعلام شده است که احتمال دارد حالت Bloody Palace از المان‌های چندنفره استفاده کند.

با این‌حال هنوز از سمت کپکام خبری مورد تایید قرار نگرفته است، اما اگر به‌نسخه‌های گذشته نگاه کنیم، می‌بینیم که ورجیل در بسته الحاقی Devil May Cry 3: Dante’s Awakening و همچنین نسخه اسپشال ادیشن Devil May Cry 4 قابل بازی بوده است.