بالا
کنسول

کپی خور کردن کنسول پلی استیشن

پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ | ۹:۴۸ بعد از ظهر
زنگ تفریح اخبار کنسول کپی خور کردن کنسول پلی استیشن

این روزها به دلیل بالا رفتن قیمت بازیهای ارجینال کنسول بازی پلی استیشن ۴ بازی ها را ترجیحا به صورت کپی خور و اکانت های ترکیبی روی کنسول خود نصب کرده و بازی می کنند.

کنسول PS4 کپی خور دو نوع دارد:

این دو نوع با توجه به ورژن دستگاه به‌صورت « هک ی» یا « اکانتی » تعیین می‌شود.

کپی خور playstation 4 jailbreak

کپی خور شدن پلی استیشن ۴:

در گذشته برای کپی خور شدن پلی استیشن، اکثرا اوقات لازم بود که یک قطعه به‌صورت سخت‌افزاری دست‌کاری شود که دردسرهای خاص خودش را داشت.
امروزه اما هک پلی استیشن ۴ به صورت نرم‌افزاری صورت می‌گیرد. یعنی شما می‌بایست در سیستم خودتان برخی پیش‌نیازها نظیر پایتون را نصب کنید و سپس با روش‌های خاصی از طریق یک مودم و یا حتی هات اسپات کردن گوشی هوشمندتان به کنسول بخت برگشته متصل شوید و آن را هک کنید!

این روش با اینکه در ایران به‌صورت گسترده در حال انجام است اما مشکلات خاص خودش را دارد و نمی‌توان گفت که روشی ۱۰۰ درصد تضمینی بوده و می‌توانید با آن همه کار بکنید! برخی از مشکلاتی که در این روش بر سر راه شما خواهد بود، به شرح زیر است:

  • خاموش شدن پی در پی دستگاه شما و اجرا نشدن بازیهای نصب شده روی کنسول بازی شما
  • احتمال آسیب رساندن به پاور کنسول بازی به دلیل ریستارت شدن پی در پی دستگاه
  • به هیچ عنوان دستگاه به اینترنت نباید وصل شود و در صورت وصل شدن به اینترنت تمام بازی ها قفل می شوند

روش کپی بازی بر روی دستگاه فقط برای ورژن های ۵٫۰۷ اگر آخرین آپدیت شما بالاتر از عدد ۵.۰۷ باشد دستگاه شما فعلا کپی خور نمیشود و راه دیگری برای کپی خور کردن ( از قبیل دانگرید و تعویض هارد و مادربرد …. ) ندارد.
در روش کپی خور، بازی ها قابلیت بازی کردن به صورت آنلاین ندارند و همچنین بازی های کپی شما آپدیت نخواهند شد

نصب بازی به صورت اکانتی:

این روش هیچ آسیبی به کنسول شما وارد نمی کند و تنها عیب اکانت های ظرفیتی این است که شما نمی توانید به صورت آنلاین بازی کنید و نمیتوانید بازیهایی که فقط به صورت آنلاین می توان بازی کرد را روی کنسول بازی خود داشته باشید.

استفاده از اکانتهای ظرفیتی (ظرفیت ۳) فقط به صورت آفلاین است و هیچگونه آسیبی به کنسول شما وارد نمیکند وشما می توانید بازی مورد علاقه خود را با کمترین هزینه و بدون محدودیت ورژن کنسول بازی خود ،تجربه کنید.
شما می توانید جدید ترین بازیها را با آخرین آپدیت و به انتخاب خود روی کنسول پلی استیشن۴ خود داشته باشید و ازبازیهای جدید و بروز خود لذت ببرید.