بالا
بازی

بازی دث استرندینگ و شباهت به انیمیشن into the spider-verse

سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۰ قبل از ظهر
زنگ تفریح اخبار بازی دث استرندینگ و شباهت به انیمیشن into the spider-verse

کارگردان بازی دث استرندینگ با انتشار یک توییت، از شباهت‌ داستان‌ انیمیشن Into The Spider-Verse به بنیان داستان بازی‌های Metal Gear Solid: The Phantom Pain و Death Stranding گفت

انیمیشن SpiderMan: Into The Spider-Verse مدتی پیش اکران شد و حالا نسخه دیجیتال آن در اختیار تماشاگران و هوادارانش قرار گرفته و به طبع، افراد بیشتری از دیدن این برنده اسکار ۲۰۱۹ لذت برده‌اند. یکی از این افراد، هیدئو کوجیما معروف و محبوب است که این روزها سخت مشغول ساخت و آماده‌سازی بازی جدید خود یعنی دث استرندینگ است. بازیساز ژاپنی پس از دیدن انیمیشن مذکور، یک توییت جدید منتشر کرده و در آن، به شباهت داستان Into The Spider-Verse به بنیان داستانی بازی‌های خود یعنی Death Stranding و Metal Gear Solid: The Phantom Pain اشاره کرده است.

کوجیما در این توییت علاوه بر نام بردن از دو بازی «دث استرندینگ» و «فنتوم پین»، از واژه‌های DNA ،MEME ،SCENE و SENSE استفاده کرده است؛ وازگانی که در چهار قسمت اول مجموعه متال گیر سالید، از اهمیت بالایی در داستان برخوردار بودند و کوجیما با انتشار این پست در توییتر، گریزی به بازی‌های قبلی خود زده است.

توییت جدید کوجیما، تنور گمانه‌زنی‌ها پیرامون بنای داستانی بازی Death Stranding را داغ کرده و ارتباطی که مرد ژاپنی میان بازی‌ خود و انیمیشن جدید مرد عنکبوتی ایجاد کرده، تئوری‌هایی مثل «چند جهانی در بازی» و مواردی از این دست را دوباره زنده کرده است. پیش از این هم با تریلرهای مختلفی که از بازی منتشر شد، مسائلی مثل جهان‌های موازی، تئوری چند جهانی، ارتباط جهان‌های مختلف با یکدیگر در دنیای بازی و مواردی این‌چنینی، همگی مطرح و بررسی شدند.

بازی Death Stranding، ساخته‌ی استودیو کوجیما پروداکشنز، در تاریخی نامشخص راهی پلی استیشن ۴ خواهد شد.امیدواریم بازی death stranding بتواند مثل همیشه وطبق بازیهای پیشین هیدئو کوجیما،نظر مخاطبان را به خود جذب کند ومثل همیشه عاری از هزگونه مشکل باشد.