بالا

بازی فیفا ۱۹ به همراه گیم پلی تریلر

شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ | ۳:۲۱ بعد از ظهر
زنگ تفریح معرفی بازی فیفا ۱۹ به همراه گیم پلی تریلر

افرادی که علاقه زیادی به بازی‌های ورزشی و مخصوصا فوتبال دارند، می‌دانند که نسخه جدید فیفا و پرو اولوشن ساکر چه حد بازی‌های مهمی هستند؛ چرا که این بازی‌ها معمولا به یک سرگرمی یک ساله برای طرفداران تبدیل می‌شوند و علاقه‌مندان، تا زمان انتشار نسخه جدید در حالت‌های مختلف بازی درگیر مسابقات فوتبال مجازی می‌شوند.

محبوبیت این بازی‌ها به حدی است که امروزه مسابقات ورزش‌های الکترونیکی مختلفی با محوریت بازی‌های فوتبال برگزار می‌شود و بازیکنان حرفه‌ای، در آن‌ها برای کسب جوایز بسیار ارزشمند با یکدیگر رقابت می‌کنند. همیشه روز‌های اول پاییز، برای طرفداران سری فیفا حس و حال خاصی دارند؛ چرا که در این روز‌ها نسخه جدید این سری محبوب منتشر می‌شود و علاقه‌مندان، این شانس را دارند تا جدید‌ترین دستاورد الکترونیک آرتز در زمینه شبیه‌سازی فوتبال را تجربه کنند و البته چه بسا افرادی که تا یک سال قرار است با این بازی سرگرم شوند. فیفا در سال‌های گذشته، با ارائه یک تجربه کامل از فوتبال، باعث شده تا خیلی از طرفداران بازی‌های ورزشی جذب این اثر شوند و نسخه امسال هم با یک سری تغییرات وارد میدان شده است.

پس از اتمام قرارداد و مجوز لیگ قهرمانان اروپا در سری پرو اولوشن ساکر، شرکت الکترونیک آرتز از فرصت پیش آمده استفاده کرده است و با خرید حق امتیاز این لیگ پرطرفدار و هیجان انگیز، رقابت های جنجالی و مهیج آن را در جدیدترین نسخه از سری بازی های فیفا برای بازیکنان و گیمرها به ارمغان می آورد.

حال که شرکت الکترونیک آرتز سرانجام توانسته حق امتیاز و مجوز لیگ قهرمانان اروپا را از چنگ رقیب دیرینه خود یعنی سری Pro Evolution Soccer درآورد، به منظور خلق نوآوری و ارائه گیم پلی بی نظیر و جلب رضایت طرفداران و هواداران، از این لیگ در تمامی بخش های بازی FIFA 19 استفاده کرده است.

به عبارتی دیگر، در بازی FIFA 19 نه تنها می توانید در بخش تک نفره با انتخاب تیم مورد علاقه خود به رقابت های لیگ قهرمانان اروپا بپردازید و برای رتبه اول آن تلاش کنید، بلکه می توانید در سایر بخش ها از جمله بخش داستانی (The Journey) و بخش آلتیمیت تیم (Ultimate Team) نیز با در این رقابت ها شرکت کنید و با دوستان و سایر بازیکنان و حریفان از رقابت های نفس گیر این لیگ پرهیجان لذت ببرید.

از جمله تغییرات مهم و جدید ایجاد شده در بازی FIFA 19 که هر ساله به نحوی شاهد اعمال آن ها هستیم، می توان به بهبود وضعیت کنترل توپ و ارائه گیم پلی طبیعی تر از مسابقات فوتبال اشاره کرد.