بالا

بازی یاکوزا کیوامی ۲ به همراه گیم پلی

شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ | ۳:۳۰ بعد از ظهر
زنگ تفریح معرفی بازی یاکوزا کیوامی ۲ به همراه گیم پلی

بازی Yakuza Kiwami 2، محصول شرکت سگا، در حال حاضر برای تمامی دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

بازی Yakuza Kiwami 2 به عنوان بازسازی عنوان Yakuza 2 که برای کنسول کلاسیک پلی‌استیشن ۲ عرضه شده بود، داستان کازوما کیریو (Kazuma Kiryu) را دنبال می‌کند که تلاش دارد تا به جنگ بین توجو کلن (Tojo Clan) و اومی آلیانس (Omi Alliance) خاتمه دهد. داستان این نسخه از سری محبوب Yakuza، دیوانگی‌ها و جنون‌های فراوانی نیز در خود جای داده است.این بازی بازسازی نسخه‌ی Yakuza 2 از سری است که در سال ۲۰۰۸ در کشورهای غربی منتشر شد؛ این بازسازی با موتور گرافیکی دراگون که برای ساخت آخرین بازی سری یعنی Yakuza 6: The Song of Life به کار گرفته شده، انجام شده است.

این بازی با چپتر دوم داستان کازوما کریو آغاز می‌شود؛ در حالی که او در شهر سوتنبوری (یک شهر خیالی که با الهام از شهر دوتنبری در استان اوساکا ساخته شده) به جست‌وجوی ریوجی گودا، اژدهای کانسای، می‌پردازد. کریو با وجود اینکه از کلن توجو جدا شده کماکان به آن وفادار است و تمام تلاشش را می‌کند که از آن در مقابل گروه رقیبش یعنی اتحادیه‌ی اومی که در راس قدرتش تغییراتی به دست گودا صورت گرفته، محافظت کند. داستان با پرده‌برداری کریو و دوست کارآگاهش کائورو سایاما از فعالیت‌های مخفی و شرورانه‌ی گروه دشمن وارد پیچش‌های زیادی می‌شود. درام درگیر کننده و موقعیت‌های کمدی جذاب از پایه‌های اصلی سری Yakuza هستند که Yakuza 2 به خوبی آن‌ها را منعکس می‌کند و به آن‌ها پایبند است.

شما می‌توانید بخش کمپین جداگانه‌ای را با شخصیت محبوب گورو ماجیما بازی کنید. با وجود اینکه او نقشی اساسی در داستان بازی Yakuza 2 دارد، در این کمپین جدید که The Truth of Goro Majima نام دارد، نگاهی نزدیک‌تر به زندگی او در فاصله‌ی زمانی بین دو بازی اول سری انداخته می‌شود. درست است که او در Yakuza 2 شرکت ساختمانی خودش را پایه‌گذاری کرده و از دنیای یاکوزا کمی فاصله گرفته، اما قرار است از اینکه چطور او به اینجا رسیده پرده برداری شود.