بالا
بازی

جزئیات محتویات آینده بازی Just Cause 4 در دسترس قرار گرفت

یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۴ قبل از ظهر
زنگ تفریح اخبار جزئیات محتویات آینده بازی Just Cause 4 در دسترس قرار گرفت

به‌تازگی استودیو آوالانچ و کمپانی اسکوئر انیکس تصویری را منتشر کرده‌اند که برنامه‌های آینده‌شان برای Just Cause 4 را نشان می‌دهد.

مروز آپدیت جدید بازی Just Cause 4 در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان قرار گرفته است. در جریان این آپدیت شاهد بهبود عملکرد بازی، بهبود انیمیشن‌های آب، رندر جدید رزولوشن ۴K و سایر موارد هستیم. همچنین این آپدیت به‌زودی در دسترس کاربران کامپیوتر هم قرار می‌گیرد.Just Cause 4، جدید‌ترین ساخته استودیو آوالانچ، اثری است که هم خیلی ساده می‌توان عاشق آن شد و تا پایان تجربه‌اش کرد و هم اینکه خیلی زود از بازی کردنش به حس انزجار رسید و قیدش را زد! اینکه در کدام دسته قرار بگیرید، بستگی به سلیقه شخصی شما و انتظارات‌تان از یک بازی ویدیویی یا به بیان بهتر، یک نسخه از جاست کاز دارد؛

با توجه به‌جدیدترین اخبار بازی، جدا از این آپدیت، استودیو آوالانچ (Avalanche Studios) و کمپانی اسکوئر انیکس (Square Enix)، تصویری را منتشر کرده‌اند که این تصویر محتویات آینده بازی جاست کاز ۴ را نشان می‌دهد. بعضی از آیتم‌های در نظر گرفته شده، محتویات رایگان و بعضی دیگر محتویات پولی هستند. در انتها و در کنار دومین بسته الحاقی بازی Just Cause 4، شاهد اضافه شدن چالش‌های ماهیانه به‌صورت رایگان هستیم. در چالش‌های ماهیانه سطح مهارت و توانایی بازیکنان به‌چالش کشیده‌ می‌شود.

اشخاصی که بتوانند این چالش‌ها را تمام کنند،‌ آیتم‌های تزئینی را برای وینگ سوئیت و چتر نجات ریکو رودریگز دریافت می‌کنند. با این‌حال باید تا زمان عرضه این محتویات منتظر بمانیم و ببینیم تیم سازنده به‌طور دقیق‌تر چه محتویاتی را برای بازیکنان در نظر گرفته است.
در مقایسه با بازی‌های جهان‌باز بزرگ سال جاری یا حتی در مقایسه با نسخه قبلی سری جاست کاز، Just Cause 4 چیز جدیدی برای ارائه کردن ندارد. با این حال اگر از طرفداران همیشگی این مجموعه باشید، بدون شک از دنیای مملو از انفجار‌های عظیم، اکشن‌های اغراق‌شده و هرج‌ومرج دیوانه‌وار این بازی نهایت لذت را خواهید برد و خب جاست کاز ۴ آنقدر برای خلق چنین صحنه‌های ابزار کافی در اختیارتان قرار می‌دهد که تجربه آن تا پایان بازی سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز باقی بماند.