بالا
بازی

تریلر جدید بازی Rage 2 سلا‌ح‌ های کشنده آن را نشان می‌ دهد

پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ | ۸:۳۱ قبل از ظهر
زنگ تفریح اخبار تریلر جدید بازی Rage 2 سلا‌ح‌ های کشنده آن را نشان می‌ دهد

استودیوی Avalanche با انتشار تریلری با نام Wasteland Superhero، اسحله‌های بازی Rage 2 را به‌نمایش درآورده است.

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار بازی مورد انتظار Rage 2، استودیوی Avalanche با انتشار تریلری، جزئیات بیش‌تری از بازی را در اختیار کاربران قرار داد. این تریلر با نام Wasteland Superhero منتشر شد و در آن اسلحه‌هایی که در بازی وجود دارد به نمایش گذاشته می‌شود.
 بازی Rage 2 از نظر خشونت دست کمی از نسخه اصلی خود ندارد و حتی شاهد فضای بسیار خشن‌تر و دیوانه‌وار تر این بازی هستیم که محیط‌های متنوع و فضای نسبتا رنگارنگ آن نیز به این موضوع کمک کرده است. همچنین در طول این ویدیو شاهد کار با وسایل نقلیه و سلاح‌های مختلف بازی نیز هستیم و در طول آن یک نبرد نفس گیر ماشینی در جاده‌ها و محیط‌های دنیای وستلند و بازی Rage 2 نیز نمایش داده می‌شود. 

در این تریلر، شخصیت اصلی بازی را در حال استفاده از اسحله‌های جدید Rage 2 نشان می‌دهد. مکانیک استفاده از اسلحه‌ها و چگونگی به کار گرفتن آن‌ها، بسیار خلاقانه و البته خشن است. در این تریلر تعدادی از اسلحه‌ها مانند Grav-Dart Launcher، Firestorm Revolver و Hyper Cannon از اسلحه‌های جدید بازی به‌شمار می‌روند.
مهارت‌های مختلف قهرمان بازی نمایش داده شد. مهارت‌هایی از جمله Slam و اسلحه‌های قدرتمندی همچون Grav-Dart Launcher که با استفاده از آن می‌توان دشمنان را به سمت اشیای متحرک مانند توربین‌های بادی بزرگ کشید و یا Firestorm Revolver که به دشمن چسبیده و منفجر می‌شود.

اسلحه‌های بسیار زیادی در بازی وجود دارد که هر کدام از آن‌ها مکانیک و انیمشین خاص خود را دارند. همچنین می‌توانید با ترکیب کردن قابلیت اسلحه‌ها، به شکل جالب و خنده‌آوری دشمنان خود را از بین ببرید.بازی ریج ۲ توسط استودیوهای آوالانچ و id Software ساخته می‌شود و شرکت Bethesda Softworks ناشر آن خواهد بود.

این بازی در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۱۴ می) برای پلتفرم‌های ویندوز، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.