بالا
بازی

بسته‌ الحاقی جدید بازی Shadow of the TombRaider منتشر شد

چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۱:۲۱ قبل از ظهر
زنگ تفریح اخبار بسته‌ الحاقی جدید بازی Shadow of the TombRaider منتشر شد

جدیدترین بسته‌ الحاقی بازی Shadow of the TombRaider با نام The Serpent’s Heart برای بازیکنان در دسترس قرار گرفت.

ماه گذشته بسته الحاقی The Nightmare برای بازی Shadow of the TombRaider منتشر شد که در این بسته الحاقی بازیکنان در محدوده‌ی عمارت کرافت قرار دارند و لارا کرافت با دشمنان گذشته‌اش و دوستانی که آن‌ها را از دست داده است، روبه‌رو می‌شود.

شما می توانید در جدیدترین بسته‌ الحاقی این بازی با نام The Serpent’s Heart، لارا کرافت هنگام تلاش برای نجات افراد شورشی وفادار با دستکش Mighty Slayer برخورد می‌کند و در حین این کار، او باید از زندان فرار و سپس با کالتیست‌های شرور Kukulkan مبارزه کند. همچنین لارا برای تکمیل دستکش mighty Slayer و دریافت قدرت Serpent god، باید از تندآب‌های خطرناک مسیر خود را بیابد.
بازیکنانی که این ماجراجویی را به پایان برسانند، جایزه‌ی Divine Bounty skill را دریافت می‌کنند که باعث می‌شود هنگام غارت دشمنان کشته شده، سکه‌های طلای بیشتری به دست بیاید. همچنین بسته الحاقی The Serpent’s Heart شامل لباس The Dragon Scales می‌شود که آسیب ناشی از آتش را کم می‌کند و باعث افزایش سرعت بازیابی سلامت می‌شود و درنهایت بازیکنان تیر و کمان The Serpent Lash bow را که باعث آسیب بیشتر ناشی از آتش می‌شود دریافت می‌کنند.

به‌عنوان بخشی از آپدیت جدید بازی توم‌های Judge’s Gaze ،Underworld Gate Howling Caves ،Path of Battle ،Temple of the Sun ،San Cordoba ،Ancient Aqueduct و Thirsty Gods از بازی اصلی در حالت‌های Score Attack و Time Attack قابل بازی هستند.

اگر شما جزو مشترکین سرویس Xbox Game Pass هستید، بازی Shadow of the TombRaider به تازگی به فهرست بازی‌های این سرویس اضافه شده است. سیزن پس این بازی هم‌اکنون با قیمت ۲۹.۹۹ دلار در دسترس است و شما همچنین می‌توانید بسته الحاقی The Serpent’s Heart را با قیمت ۴.۹۹ دلار به‌صورت جداگانه خریداری کنید.